Preloader Close
  • Poniedziałek-Piątek: 07:00 do 17:00, Sobota: 08:00 do 13:00

Dachówki ceramiczne

Dachówki ceramiczne Kraków

Dachówki ceramiczne utożsamiają tradycyjne podejście do sztuki dekarskiej. Pokrycia dachowe wytwarzane z wyselekcjonowanej gliny od wieków uznawane są za jeden z najbardziej pożądanych i najlepszych materiałów w dziejach budownictwa.
Do produkcji dachówek ceramicznych oferowanych przez naszą firmę wykorzystuje się najlepszą mieszankę minerałów wydobywanych przez ściśle wybrane kopalnie.
W bogatej ofercie proponowanych przez nas pokryć dachowych, to dachówki ceramiczne wyróżniają się nieporównanie wysoką odpornością na działanie wody, zachowując przy tym dobre parametry wymiany wilgotnego powietrza z otoczeniem. Dachówki ceramiczne nie poddają się działaniu ognia i są mrozoodporne. Trwałość dachówek ceramicznych pozwala chronić konstrukcje dachową nawet przez 100 lat, co potwierdzają zabytkowe budynki pokryte dachówkami rustykalnymi, których urok i funkcjonalność przez upływające lata się nie zmienił.
W zależności od rodzaju i odpowiedniego doboru mieszanki minerałów do wytwarzania gliny można wyselekcjonować najlepsze modele dachówki ceramicznej. Podział dachówek ceramicznych na dachówki angobowane i glazurowane daje możliwość spełnienia praktycznie każdego życzenia kolorystycznego. DEKKE w swojej ofercie proponuje wyłącznie najlepsze dachówki ceramiczne wytwarzane przez najbardziej poważanych producentów na rynku pokryć dachowych.