Preloader Close
  • Poniedziałek-Piątek: 07:00 do 17:00, Sobota: 08:00 do 13:00

Blachy dachowe

Blachy dachowe Kraków

Proponowane przez DEKKE blachy i blachodachówki dzięki zastosowaniu specjalistycznych powłok ochronnych wyróżniają się wysokimi parametrami technicznymi i dłuższą żywotnością.
Powłoki antykorozyjne i farby gruntujące mają na celu zabezpieczenie rdzenia stalowego blachodachówki przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, korozji i zarysowań. Wysokość wytłoczenia stosowanego w blachach trapezowych i blachodachówkach zwiększa sztywność pojedynczego arkusza blachy, a także zmniejsza ryzyko wydłużenia termicznego, dzięki czemu blachodachówka jest mniej podatna na działania mechaniczne i odkształcenia materiału.
W naszej ofercie proponujemy Państwu blachy stalowe galwanizowane alucynkiem, pokrywane lakierem poliestrowym, blachy obustronnie zabezpieczone powłoką cynkową, blachy pokrywane posypką mineralną wytworzoną z kruszywa skalnego.

Pokrycia aluminiowe

Pokrycia dachowe wytwarzane z aluminium charakteryzują się niezwykłą lekkością i łatwością obróbki. Materiał aluminiowy w większości pokrywany jest ochronną warstwą pasywacyjną.
Spodnia strona blachy aluminiowej zabezpieczona jest warstwą lakieru epoksydowego, natomiast wierzchnią część blachy kryje powłoka poliestrowa, która jest bardziej odporna na szkodliwe działania atmosferyczne.

ruukki-classic_1920x1280_v2.tmb-1920v