Centrum pokryć Dachowych

Dekke

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Centrum pokryć Dachowych Dekke jest wiodącym sprzedawcą pokryć dachowych na rynku krakowskim. Obecnie, w związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
  • prezentowanie oferty i sprzedaż produktów oferowanych przez nas klientom odwiedzającym naszą firmę
  • budowanie dobrych i trwałych relacji z klientami, zwłaszcza z firmami dekarskimi i firmami budowlanymi
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
Oczekiwania:

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętności budowania relacji z klientami
  • komunikatywności
  • umiejętności pracy w zespole
  • minimum średniego wykształcenia
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • usystematyzowaną wiedzę niezbędną do wykonywania pracy
  • opiekuna w początkowym okresie zatrudnienia, który nauczy Cię naszej kultury organizacyjnej oraz przekaże niezbędną wiedzę
  • dobrą atmosferę w codziennym miejscu pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)”

W tytule maila prosimy napisać: Specjalista d/s sprzedaży